Wzory geometryczne w łazience

kolekcja płytek łazienkowych Klain Blanco

Wzory geometryczne są absolutnym hitem we współczesnej aranżacji łazienkowych wnętrz. Niestandardowe desenie doskonale prezentują się zarówno na ściennych, jak i podłogowych płytkach ceramicznych. Podczas aranżacji wnętrza postaw na kontrasty − dzięki oryginalnym zdobieniom Twoja łazienka stanie się uosobieniem awangardy i dobrego stylu.

Płytki łazienkowe we wzory geometryczne

Płytki ceramiczne we wzory geometryczne to doskonały sposób na nadanie wnętrzu nietuzinkowego charakteru oraz przełamanie jego prostoty i jednolitej kolorystyki. Nowoczesne trendy we wzornictwie płytek łazienkowych to swego rodzaju powrót do tradycji lat 70., kiedy to szczególnie w przemyśle modowym popularne były efektowne kratki, kwadraty, trójkąty, a także pasiaste i romboidalne desenie. Dekory te są ponadczasowe i uniwersalne – dlatego zaadaptowała je również współczesna branża łazienkowa. Zastosowanie, któregoś z nich na ścianach lub podłodze, podkreśli oryginalność wnętrza, stworzy możliwość optycznej manipulacji jego wielkością oraz zharmonizuje proporcje łazienki.

kolekcja płytek łazienkowych TEx Ash

Tego typu wzory geometryczne na płytkach ceramicznych mogą także imitować różnego rodzaju tkaniny – jeśli zdecydujesz się na zastosowanie takiego rozwiązania we wnętrzu, możesz spodziewać się spektakularnego, a zarazem niezwykle eleganckiego efektu.

 

Postaw na heksagony

Jednym z najnowszych trendów w aranżacji łazienek są płytki heksagonalne, które swoim kształtem przywodzą na myśl plaster miodu. Tego typu rozwiązania są doceniane przede wszystkim przez osoby, chcące nadać wnętrzu awangardowy wygląd. Potencjał aranżacyjny tkwiący w heksagonach jest ogromny – są dostępne w różnorodnych formatach, kolorach oraz deseniach. Pozwala to zarówno na stworzenie wyjątkowej mozaiki z drobnych elementów, jak i efektownych kompozycji z płytek o nieco większych wymiarach. Podczas aranżacji łazienki nie bój się eksperymentów – we wnętrzu doskonale będzie prezentować się połączenie jednolitych heksagonów z tymi o oryginalnych, geometrycznych zdobieniach.

 

Gdzie kupić łazienkowe płytki ceramiczne?

Szeroką ofertę płytek łazienkowych we wzory geometryczne zapewnia salon w Rudzie Śląskiej. Oferta firmy obejmuje wysokogatunkowe wyposażenie łazienki, które zachwyca bardzo atrakcyjnym designem i funkcjonalnością. Produkty salonu trafiają w gust klientów, którzy preferują tradycyjny wystrój wnętrz oraz tych, którzy chcą zastosować nieco bardziej fantazyjne rozwiązania aranżacyjne. W sklepie mogą Państwo znaleźć produkty najbardziej uznanych producentów branży łazienkowej – np. Cersanit, Tubądzin, Sapho, Radaway, EVO Ceramika, Ceramika Końskie oraz Sanplast czy Koło.

ceramiczne płytki łazienkowe

Salon już od wielu lat świadczy usługi z zakresu aranżacji łazienek mieszkańcom śląskich miast – m.in. Katowic, Bytomia, Zabrza, Świętochłowic oraz Rudy Śląskiej. Swoim klientom oprócz gustownego wyposażenia łazienkowego, zapewnia także pomoc w zakresie stworzenia unikalnego, darmowego projektu wymarzonej łazienki oraz kompleksowej realizacji prac remontowych.