Trendy wiosna – lato 2016

modna kobieta

Jesteś miłośnikiem mody? Lubisz wyglądać nienagannie, a zarazem modnie? Śledzisz trendy modowe i to, co lansowane jest na światowych wybiegach? Sprawdź jakie trendy będą obowiązywały w modzie 2016 roku zarówno w modzie damskiej, jak i modzie męskiej.

Moda na wiosnę 2016

Wiosna to czas, kiedy w końcu możemy schować głęboko w szafie zimowe kurtki, wysokie kozaki, szaliki, czapki. Na kilka miesięcy możemy zapomnieć o tym, że bardziej niż moda liczy się wygoda i to, czy w danym ubraniu będzie nam ciepło. Panie w końcu będą mogły odkryć ramiona, bowiem niezwykle modne będą sukienki bez ramiączek i bluzki z opuszczonymi ramionami. Mężczyźni puchowe kurtki, które nosili zimą powinni zamienić na bomberki w kolorze khaki. To trend, który zawładnie modą męską 2016, ale będzie utrzymywał się także w przyszłych sezonach.

Co będzie modne latem 2016?

Drogie panie, jeżeli zwracacie uwagę na to, co w modzie piszczy, nie możecie tego lata obejść się bez sukienki albo bluzki z dekoltem w kształcie litery V. Tego typu ubrania podkreślą subtelnie wasz biust. Garnitury to klasyk, jesli chodzi o modę męską. Każdy mężczyzna wygląda modnie w dobrze skrojonym garniturze. Jednak garnitury to także „must have” jeśli chodzi o modę damską 2016 . Każda kobieta powinna mieć choćby jeden garnitur w swojej szafie. A jeśli nie garnitur, to przynajmniej dobrze dopasowany zestaw.

Kolory na lato 2016

Jakie będą modne kolory tego lata? Nie tylko na wybiegach w Mediolanie, Londynie, Paryżu czy Nowym Jorku, ale również na ulicach będzie królował kolor biały. Jednak czarny także wpisuje się w trendy jesli chodzi o modę damską, jak i męską. Oba kolory można zestawiać w różnych kombinacjach. Modnym trendem, który utrzymuje się od kilku sezonów jest total look, czyli stroje skomponowane tak, by wszystkie elementy ubrania oraz dodatki były tylko białe albo tylko czarne. Jednak bardzo modne jest także połączenie bieli z czernią. To opcja dla tych, którzy lubią klasykę. Jeżeli jednak lubisz intesywne kolory, to postaw na pomarańczowy albo żółty, bowiem będą to także modne kolory tego sezonu.