Kombinezony zamiast sukienki? Dlaczego nie?

kombinezon

Przed nami coraz więcej cieplejszych dni. Idealny czas by przewietrzyć szafę  i przygotować letnią garderobę. W szafie nie może zabraknąć krótkich spodenek, T-shirtów oraz innych niezbędnych elementów letniej elegancji. Sprawdź dlaczego w Twojej szafie powinien znaleźć się także modny kombinezon!

Modne kobinezony

Postanowiliśmy znaleźć kilka rozwiązań, które mogą uzupełnić letni look. Projektanci zapowiadają, iż kombinezony będą modne i w tym sezonie. Obecnie przeżywają swój renesans. Projektanci używają tego fasonu zarówno w eleganckich, jak i sportowych liniach. Prócz klasycznego jeansowego zestawu, możemy znaleźć sztruksowe, bardziej eleganckie… tekstylne modele, które są świetną alternatywą dla sukienki. Odcienie zieleni i wzór moro są na topie, a także szarości.

 

Rodzaje kombinezonów

Kombinezon jest trudnym elementem do stylizacji. Tak zwana całość góra i dół tworzy eleganckie, bądź sportowe powiązanie. Jeśli chcesz stworzyć uliczny look, do zestawu możesz dodać sneakersy lub trampki. Na rynku możemy znaleźć wiele modelów dresowych, które nie krępują ruchów i są wyjątkowo wygodne. Możliwości tworzenia stylizacji są nieograniczone. Twój wygląd przede wszystkim zależy od Twojej kreatywności i nastroju.

 

Kto może nosić kombinezon?

Pamiętajmy, że kombinezony świetnie się sprawdzają w przypadku szczupłych sylwetek. Osoby o większych kształtach powinny umiejętnie przemyśleć stylizację, by przypadkiem nie wyeksponować miejsc, które chcą ukryć.

Możemy dobrać zarówno kombinezony sportowe, uliczne, jak eleganckie zestawy. Są trudne
w stworzeniu stylizacji. Przed wyborem odpowiedniego modelu należy zastanowić się nad pozostałymi częściami ubioru i dobrze przemyśleć całość. Do eleganckich modeli można założyć modną w ostatnim sezonie masywną biżuterię ze złota lub srebra, a także biżuterię z kamieniami lub imitacją owadów, która stanowi istotny akcent szykownego wizerunku i nadaje stylizacji odpowiedniego smaku.

 

Katarzyna Fronckiewicz