Idealny prezent dla przyjaciółki

wręczenie prezentu

Wśród milionów produktów na sklepowych półkach, ciężko wybrać najlepszy prezent dla przyjaciółki. Szeroki wybór dostępnych rzeczy zamiast ułatwić zakupy, często je utrudnia. Żeby ułatwić poszukiwania prezentu, który ucieszy najbliższą koleżankę, przedstawiamy dziesięć ciekawych pomysłów, które z pewnością pomogą w zakupach.

10 najlepszych prezentów dla przyjaciółki

Oto propozycje na idealny prezent dla przyjaciółki:

  1. karta podarunkowa – praktyczny prezent, który ucieszy każdą kobietę. Znając gust i ulubione marki ubrań przyjaciółki, można kupić kartę podarunkową na określoną kwotę do wydania. Dzięki karcie ubranie jest już opłacone, a przyjaciółka wybiera to, co jej się podoba i w czym chce chodzić.
  2. prezent spersonalizowany – koszulka, naczynia, kalendarz, poduszki… każda rzecz może być w specjalny sposób zadedykowana drugiej osobie. Jeżeli przyjaciółka uwielbia gotować, dlaczego by nie kupić ozdobnych słoików na przetwory z oryginalną dedykacją? Dziewczynom zainteresowane sportem z pewnością przyda się oddychająca koszulka z motywującym do ćwiczeń napisem. Natomiast, jeśli Twoja przyjaciółka jest zainteresowana modą, możesz podarować jej ubranie, którego nie znajdzie w żadnym sklepie – ciekawym pomysłem są np. spersonalizowane nadruki na koszulkach.
  3. karnet do spa – praktycznie każda kobieta marzy o chwili dla siebie. Ponieważ nie zawsze łatwo ją znaleźć, karnet do spa będzie idealnym prezentem, który pozwoli przyjaciółce na chwilę odpoczynku. Warto rozważyć podwójny karnet i zrobić sobie “babski wieczór” przy odrobinie relaksu.
  4. apaszka – dodatek do codziennego stroju. Praktyczny prezent, który będzie mógł być wykorzystany każdego dnia lub na specjalną okazję.
  5. bilet na koncert – o przyjaciółkach wiadomo wszystko, również to, na czyj koncert chciałyby się wybrać. Bilet na koncert ulubionego wykonawcy to idealny prezent, który pamięta się przez wiele lat.
  6. zaproszenie do restauracji – wspólne urodzinowe wyjście na smaczną kolację przy lampce dobrego wina. To pomysł dla tych, którzy stawiają na wyjątkowe doznania kulinarne i miłe wspomnienia.
  7. nauka gotowania – doskonały prezent dla początkujących kucharek, a także dla miłośniczek kuchni. Prezent dla przyjaciółki, który wnosi umiejętności na całe życie.
  8. kurs tańca – prezent, który pozwoli uwolnić endorfiny w tańcu, poznać nowych ludzi i wynieść umiejętności, które z łatwością będą mogły być wykorzystane czy to na imprezie rodzinnej, czy też przy weekendowym wyjściu na zabawę ze znajomymi.
  9. książka – dla rozczytanych przyjaciółek to prezent idealny. Specjalna dedykacja na pierwszej stronie będzie przypominała o okazji wręczenia prezentu.
  10. DIY – czyli prezent własnoręcznie zrobiony. Sweter na drutach, ramka na zdjęcia, dżem owocowy, a nawet domowej roboty kosmetyk. Ograniczenia są tylko w umiejętnościach.

Magdalena Jaworska